Genel Tanıtım

Güvenli , esnek, hızlı verimli, ölçeklenebilir avantajlar sunan Bulut servislerimiz ile , IT maliyetlerinizi düşürerek iş verimliliğinizi artırıyoruz. TIER III Gold Sertifikalı veri merkezinde , Uzman kadrolarımız , en güncel teknolojilerimiz , 7/24 erişilebilir teknik destek ekibimiz ve regülasyonlara uyumlu çalışma prensiplerimiz ile “Lider, Güvenilir ve Geliştirici çözümlerimiz” ile daima yanınızdayız. “

BaaS ( Backup As a Service)

BaaS ( Backup As a Service) On-prem sistemleriniz ve son kullanıcı cihazlarınız için yedekleme hizmetini değiştirilemez ve silinemez backuplarını.

IaaS (Infrastructure As a Service)

Kesintisiz , yüksek performanslı ve güvenli sanal makineler ile kurumunuzun verimliliğini artırın.

CaaS (Container as a Service)

Güvenli Docker ve Kubernetes çözümlerimiz ile mikro servis – yazılım geliştirme ile işine güç katıyoruz.

Saas (Software as a Service) Exchange As a Service

Güvenli , konforlu ve sürdürülebilir Hosted Exchange hizmetimiz

DraaS (Disaster Recovery as a Service )

DRaaS ile kurum içi (on premise) sistemleri kullanmaya devam ederken, bulutta da çoğaltmak düşük riskli bir operasyon olarak görülmekte ve ilk yedeklemeden sonra sistemin test edilebilmesini sağlamaktadır.

SAP as a Service

Şirketinizin buluta hazırlığı ve akıllı işletme olma yolundaki gelişimini hızlandıran, tamamen ölçeklenebilir ve güvenli bir hizmettir. SAP danışmanlarımız ile Sap Hana ve SAP B1 çözümlerimiz ile gün birden online olacağınız güne kadar tüm süreçleri güvenli ve tecrübeli ekiplerimiz ile takip ederek dijitalleşmede ilermenize yardımcı oluyoruz.


Konusunda uzman ekiplerimizle, hızlı kaliteli ve güvenilir çözümler.

Şimdi Destek Alın
+90 216 759 8181

Teknik Sorunlarınız mı var?