Data Security

Günümüzde kurumlar için en olmazsa olmaz kalemlerden birisi olan güvenlik çözümleri daha da önemi artarak büyümekte ve gelişmektedir. Daha önceleri sadece bir güvenlik duvarı ve kural yazmaktan ibaret olan güvenlik politikaları kullanıcı çeşitliğinin artması, uzaktan çalışma ve erişimin standart hale gelmesi sebebiyle gittikçe hem çeşitlenmekte hem de karmaşık hale gelmektedir. Uzaktan çalışma ve erişim çeşitliliğinin artması sebebiyle sadece bilişim sistemlerinin değil operasyonel sistemlerin de tehdit altında olduğu bir döneme giriş yapmış bulunmaktayız.

Yapılan araştırmalar şirket datalarının artık şirket değerinin neredeyse yarısını oluşturduğunu ortaya koymaktadır. Şirketlerin felaket dahil olası siber ataklara karşı korunaklı olması ve güncellenen tehditler ile başa çıkabilmesi her geçen gün zorlaşmaktadır.

Fakat bu zorluklar doğru çözüm ve doğru bakış açıları ile %99,9999 oranına kadar engellenebilmektedir. Bu güvenlik sadece yazılım ve güvenlik koruması olmayan depolama cihazları giriş seviyesinde yeterli olarak görülebilir. Ancak orta/uzun vade de bu çözümün aslında geçici bir çözüm olduğu üzücü olaylar sonrası anlaşılmaktadır. İsvant Teknoloji olarak uzman kadromuz ile kurumunuzun en kıymetli varlığını , en doğru ve en güvenli çözümler ile koruma altına almayı taahhüt ediyoruz.

İsvant Teknoloji olarak uzman kadromuz ile kurumunuzun en kıymetli varlığını , en doğru ve en güvenli çözümler ile koruma altına almayı taahhüt ediyoruz.

“Lider, Güvenilir ve Geliştirici çözümlerimiz” ile daima yanınızdayız.

Konusunda uzman ekiplerimizle, hızlı kaliteli ve güvenilir çözümler.

Şimdi Destek Alın
+90 216 759 8181

Teknik Sorunlarınız mı var?