Endpoint Security

Günümüzde kurumlar için en olmazsa olmaz kalemlerden birisi olan güvenlik çözümleri daha da önemi artarak büyümekte ve gelişmektedir. Daha önceleri sadece bir güvenlik duvarı ve kural yazmaktan ibaret olan güvenlik politikaları kullanıcı çeşitliğinin artması, uzaktan çalışma ve erişimin standart hale gelmesi sebebiyle gittikçe hem çeşitlenmekte hem de karmaşık hale gelmektedir. Uzaktan çalışma ve erişim çeşitliliğinin artması sebebiyle sadece bilişim sistemlerinin değil operasyonel sistemlerin de tehdit altında olduğu bir döneme giriş yapmış bulunmaktayız.

Dolayısıyla ağ iletişiminin izlenmesi, hatta son kullanıcı davranış şekillerinin analizi ve takibi daha da önem arz etmektedir. Günümüzde önemi artan antivirüs çözümleri daha da gelişerek EDR/XDR çözümleri halini almaktadır. Elde edilen verinin işlenip, değerlendirilmesi olası tehditlerin önden tespiti açısından oldukça kritik haldedir.

İsvant Teknoloji olarak uzman kadromuz ile kurumunuzun kullanıcı tarafında ki güvenlik açıklarını değerlendirerek , uç nokta güvenlik açıklarınızı kapatıyoruz.

“Lider, Güvenilir ve Geliştirici çözümlerimiz” ile güvenliğinizi artırmayı taahhüt ediyoruz.

Image

Konusunda uzman ekiplerimizle, hızlı kaliteli ve güvenilir çözümler.

Şimdi Destek Alın
+90 216 759 8181

Teknik Sorunlarınız mı var?