Network Security

Günümüzde kurumlar için en olmazsa olmaz kalemlerden birisi olan güvenlik çözümleri daha da önemi artarak büyümekte ve gelişmektedir. Daha önceleri sadece bir güvenlik duvarı ve kural yazmaktan ibaret olan güvenlik politikaları kullanıcı çeşitliğinin artması, uzaktan çalışma ve erişimin standart hale gelmesi sebebiyle gittikçe hem çeşitlenmekte hem de karmaşık hale gelmektedir. Uzaktan çalışma ve erişim çeşitliliğinin artması sebebiyle sadece bilişim sistemlerinin değil operasyonel sistemlerin de tehdit altında olduğu bir döneme giriş yapmış bulunmaktayız. Siber saldıralar engellendikçe saldırı yapanlar kendilerini geliştirme/değiştirmeye devam etmektedir.

Bu bağlamda yeni nesil güvenlik duvarı cihazlarının bile güvenli olarak adeslediği websiteleri maalesef trojen/oltalama/DDOS vb. ataklar barındırmaktadır. Bu nedenle Layer 7 katmanı yani DNS güvenliği bilginin değerli olduğu çok kullanıcılı ortamlarda kritik seviyede takip edilmesi gereken bir noktadır.

Kurumsal ağlarda dolaşan trafik ve ulaşılan noktaların bilinmesi ve takibi artan bu karmaşıklık ile beraber iyice zor hale gelmesine rağmen takip etme zorunluluğu da bir o kadar artmıştır. Ağ sistemleri ve veri merkezlerine yapılan saldırılar artık hemen aksiyon almamakta, günlerce kuluçkada beklemekte, açığı tespit ettikten sonra sistemin en zayıf anında saldırıya geçip zarar vermektedir.

İsvant Teknoloji olarak uzman kadromuz ile kurumunuzun uygulama katmanında olası güvenlik açıklarını değerlendirerek , hızlı ve güvenli bir şekilde güvenlik açıklarınızı raporluyor ardından kapatıyoruz.

“Lider, Güvenilir ve Geliştirici çözümlerimiz” ile güvenliğinizi artırmayı taahhüt ediyoruz.

Konusunda uzman ekiplerimizle, hızlı kaliteli ve güvenilir çözümler.

Şimdi Destek Alın
+90 216 759 8181

Teknik Sorunlarınız mı var?

Hızlı Analiz Formu