Sunucu Çözümleri

Sunucular, belirli bir ağın istemcilerinin isteklerini karşılamaktan ve her istemcinin ihtiyaç duyduğu bilgilere veya çevre birimlerine erişebilmesi için mevcut kaynakları yönetmekten sorumludur. Bu anlamda, sunucular çok farklı işlevlere sahip olabilirler. Bunlar Dosya,Active Directory,Posta,Web,Proxy vb.iş yükleri olabilir.

Tek soketli sunucular

BT'yi kolaylaştırmak için uygun maliyetli performans ve depolama kapasitesi dengesi. İşletmenize uygun olarak kolayca büyümek ve gelişmek için tasarlanmıştır.

İki soketli sunucular

Daha zorlu iş yüklerini karşılamak için çok çeşitli özellikler. Çoğu ortama uyacak fiyat ve performans yapılandırmalarında sunulur.

Dört soketli sunucular

Veri analitiği, yapay zeka ve GPU veritabanı hızlandırma gibi zorlu iş yükleri için en yüksek performansı sunan veri merkezinin temel elemanları.

Modüler altyapı (MI)

Geleneksel, yeni ve gelişmekte olan iş yükleri için BT altyapınızı optimize etmenize ve modern, yazılım tanımlı bir veri merkezine giden bir yol sağlamanıza olanak tanır. Modüler bir yaklaşımın modern iş taleplerine ve iş yüklerine ayak uydurmanıza nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.


İsvant Teknoloji olarak uzman kadromuz ile profesyonel olarak yapılan analizler sonrası oluşan raporlara istinaden “Lider, Güvenilir ve Geliştirici çözümlerimiz” ile verimliliğinizi artırmayı taahhüt ediyoruz.

Konusunda uzman ekiplerimizle, hızlı kaliteli ve güvenilir çözümler.

Şimdi Destek Alın
+90 216 759 8181

Teknik Sorunlarınız mı var?