Image
Image

0+

Bize Güvenen Müşteri

Hakkımızda

Uzman Bir Ekip Güçlü Bir Sistem

Güçlü ve yaygın sistem entegratörü olarak İSVANT gelişme anlayışını prensip edinmiş, konusunda uzman çalışanlarıyla, sürekli gelişen bilişim teknolojileri alanında bilgi ve deneyimleri ile kalite ve hizmet anlayışıyla, özel sektör ve kamu kuruluşlarına hizmet vermektedir.

Gerçekleştirdiğimiz başarılı projeler ve eğitim yatırımlarımızla uzmanlıklarımızı her zaman bir üst seviyeye çıkarmanın gayreti içerisindeyiz. Sürekli olarak kendimizi geliştirmeye odaklı iş anlayışımız ve iş ortaklarımızla uzun süreli ve karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurma felsefemiz doğrultusunda sektörde fark yaratıyor, müşterilerimize değer katıyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine odaklanarak onlara kaliteli, sürekli gelişime açık ürünlerle hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

Tüm projelerimizi müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutup gelişmeyi izleyen değil oluşturan ve geliştiren bir şirket olmaktır.

Çözümlerimiz

İsvant proje ekibimiz, satış ekibimiz, teknik ve altyapı ekiplerimiz ile müşteriden müşteriye değişen ihtiyaçlara özel çözümler geliştirirken; satış sonrasında da devam eden teknolojik takip ve destek hizmetlerimizle 7/24 müşterilerimizin iş sürekliliklerinin korunması için çalışıyor ve onlara rekabet avantajı sağlıyoruz.